آزاد شدن ورود به محدوده طرح ترافیک به معنای بخشودگی عوارض آن نیست!

به گزارش وبلاگ بام شهر، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برداشتن سقف ورود به محدوده طرح ترافیک به معنای بخشیده شدن عوارض آن نیست، گفت: حناچی در این زمینه از شورای شهر مجوزی دریافت نکرده است.

آزاد شدن ورود به محدوده طرح ترافیک به معنای بخشودگی عوارض آن نیست!

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بام شهر، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران طی تذکری که در صحن شورا مطرح نمود، درباره لغو طرح ترافیک در پایتخت گفت: ستاد کرونا و وزارت بهداشت اعلام کرد که همه خودروها می توانند وارد محدوده طرح ترافیک شوند تا از این طریق آمار مسافران حمل و نقل عمومی کاهش یابد و از شیوع کرونا پیشگیری شود.

وی اضافه نمود: تصمیم ستاد مقابله با کرونا درست بود ولی باید توجه داشت که سقف ورود به محدوده طرح ترافیک برداشته شد و این موضوع به معنای بخشیده شدن عوارض طرح ترافیک نیست.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تأکید کرد: شهرداری در صورتی که می خواهد عوارض طرح ترافیک را به شهروندان ببخشد باید حتماً از شورای شهر مصوبه داشته باشد که در حال حاضر طرح یا لایحه ای مرتبط با این موضوع در شورا مطرح نشده است.

علیخانی گفت: ممکن است عوارض طرح ترافیک بخشیده شود و یا تخفیف برای آن در نظر گرفته شود ولی باید توجه داشت که کما فی سابق عوارض باید لحاظ شود و در غیر اینصورت شهرداری خلاف قانون عمل کرده و ما در این زمینه به حناچی تذکر می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزاد شدن ورود به محدوده طرح ترافیک به معنای بخشودگی عوارض آن نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاد شدن ورود به محدوده طرح ترافیک به معنای بخشودگی عوارض آن نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید