تأییدی: تبعیض قائل شدن بین بازیکنان، دلیل جدایی ام از پارس جنوبی بود، خوشحالم که دوباره با تارتار کار می کنم

به گزارش وبلاگ بام شهر، احسان تأییدی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: مسائل اقتصادی و تبعیض قائل شدن بین بازیکنان، دلیل جدایی ام از پارس جنوبی بود.

تأییدی: تبعیض قائل شدن بین بازیکنان، دلیل جدایی ام از پارس جنوبی بود، خوشحالم که دوباره با تارتار کار می کنم

احسان تأییدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بام شهر درباره جدایی اش از تیم پارس جنوبی گفت: من دوست داشتم در این تیم بمانم، دو سال پیش بود که همراه با پارس جنوبی به لیگ برتر صعود کردیم و روزهای خوبی در این تیم داشتم، ولی مسائل اقتصادی در نهایت باعث جدایی ام شد. من 30 درصد از قراردادم را گرفته بودم و قرار بود 20 درصد دیگر را هم بدهند که این اتفاق رخ نداد. البته مسئولان باشگاه به تعدادی از بازیکنان پول دادند، ولی یکسری از بازیکنان هم پول نگرفتند که من هم جزو آنها بودم.

وی ادامه داد: مسئولان پارس جنوبی بین بازیکنان تبعیض قائل شدند و این موضوع باعث ناراحتی من شد. مسائل اقتصادی و همین فرق گذاشتن بین بازیکنان در نهایت باعث شد تا از پارس جنوبی جدا شوم. از طرفی دوست داشتم دوباره با آقای تارتار کار کنم و خرسندم که این رخ داد. وقتی پیشنهاد نفت مسجدسلیمان به من رسید، در نهایت قبول کردم که با این تیم قرارداد امضا کنم.

تأییدی در انتها حرف هایش درباره موقعیت فعلی تیم جدیدش توضیح داد: نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی حضور دارد و در لیگ برتر هم در صندلی هشتم قرار گرفته است. این تیم پتانسیل فنی خوبی دارد و می تواند در لیگ برتر چند پله دیگر هم بالا بیاید. امیدوارم در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم و طرفداران این تیم را خرسند کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تأییدی: تبعیض قائل شدن بین بازیکنان، دلیل جدایی ام از پارس جنوبی بود، خوشحالم که دوباره با تارتار کار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأییدی: تبعیض قائل شدن بین بازیکنان، دلیل جدایی ام از پارس جنوبی بود، خوشحالم که دوباره با تارتار کار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید