خبرنگاران ایران با سه کشور دیگر نمایشنامه خوانی می نماید

به گزارش وبلاگ بام شهر، تهران- خبرنگاران- فراخوان جشنواره بین المللی نمایشنامه خوانی آنلاین با عنوان صحنه مدیای من I Stage Media با همکاری ایران، بلژیک، آلمان و انگلیس منتشر شد.

خبرنگاران ایران با سه کشور دیگر نمایشنامه خوانی می نماید

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی نمایشنامه خوانی آنلاین با عنوان صحنه مدیای من I Stage Media ، فراخوان این جشنواره به دبیری حسن حاجت پور نویسنده و کارگردان تئاتر منتشر شد. نخستین جشنواره بین المللی نمایشنامه خوانی آنلاین توسط یک شورای مرکزی و با مشارکت چهار کشور ایران، بلژیک، انگلیس و آلمان برگزار می گردد.

حسین مسافرآستانه، رحمت امینی، احسان رحیمی، علی عابدی، اصغر خلیلی و لیلا پرویزی از جمله هنرمندانی هستند که در کنار کارشناسانی از آلمان و بلژیک با این جشنواره همکاری می نمایند که به زودی اسامی کامل این هنرمندان و سمت آن ها اعلام خواهدشد.

فراخوان جشنواره

گروه تئاتر راوی در نظر دارد با همکاری اساتید برجسته تئاتر ایران و اروپا، با هدف ایجاد ارتباط عمیق میان اقشار مختلف مردم، صلابت و سلامت روانی جامعه و استفاده بهینه از فضای مجازی در کوتاه ترین زمان ممکن سلسله جشنواره های نمایشی اینستاگرامی خود را برگزار کند. شرکت در این جشنواره برای عموم مردم علاقه مندان و هنرمندان آزاد بوده و هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد و آثار راه یافته به این جشنواره توسط اساتید ایرانی و خارجی مورد ارزیابی قرار گرفته و به برگزیدگان جوایزی اهدا می گردد.

در طول برگزاری جشنواره کارگاه های تخصصی و نقد و آنالیز آثار به صورت زنده به وسیله این کانال برگزار و فیلم های کوتاه آموزشی در همین صفحه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

شرایط شرکت در جشنواره

- فیلم های ارسالی نباید بیشتر از 7 دقیقه باشد.

- هر هنرمند می تواند همکاران خود را از شهرهای کشورهای دیگر انتخاب نموده و به صورت یک تیم در فراوری و اجرای اثر با هم همکاری نمایند.

- از آنجا که جشنواره به صورت دوره ای برگزار می گردد، شرکت نمایندگان می توانند بدون محدودیت های زمانی آثار خود را آماده نمایند و به تشخیص کارشناسان دبیرخانه جشنواره این آثار در جداول برنامه ها قرار می گیرند.

- درخواست شرکت در جشنواره به منزله پذیرفتن تمامی قوانین جشنواره توسط متقاضی است و بدین وسیله دبیرخانه جشنواره مجوز انتشار محتوای آثار و استفاده از آن در فضای مجازی را به دست می آورد.

- انتخاب متون و موضوع نمایشنامه ها آزاد است.

- دبیرخانه جشنواره همچنین قصه ها، داستان ها، داستانک ها، یکی بود یکی نبودها، متل های کهن و معاصر ایرانی و خارجی را جهت استفاده و سهولت کار پیشنهاد می نماید.

- نمایشنامه ها باید در دو تا پنج صفحه A4 به صورت موجز و خلاقانه نوشته یا انتخاب شوند و مورد خوانش قرار گیرند.

فرمت آثار ارسالی:

خوانشگران می توانند به وسیله ابزارها و اپ هایی نظیر watsapp، zoom، Bigo live که امکان تماس های همزمان چند نفره و کنفرانسی را می دهند اثر خود را خوانش و ضبط نموده سپس برای ما ارسال نمایند و همچنین تصاویر می توانند بصورت جدا جدا ضبط شده و همگی در یک کادر قرار گرفته و ارسال شوند.

خوانشگران می توانند حداکثر استفاده را از امکانات خلاقه برای جذابیت هر چه بیشتر آثار به کار گیرند. در صورت امکان فیلم های ارسالی با کیفیت HD یا بالاتر باشند.

آدرس اینترنتی جشنواره:

- فیلم آثار باید به همراه نمایشنامه به وسیله wetransfer.com یا به وسیله Dropbox آپلود گردد و به آدرس ایمیل istagemedia1@gmail.com ارسال شوند.

- درخواستی دو خطی برای شرکت در جشنواره به همراه نام خود و همکاران نوشته گردد.

- یک شماره تماس (ترجیحا واتس اپ) ارسال گردد.

جهت آگاهی بیشتر از چگونگی و مراحل برگزاری جشنواره، پیج اینستاگرام @istagemedia1 دنبال گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ایران با سه کشور دیگر نمایشنامه خوانی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ایران با سه کشور دیگر نمایشنامه خوانی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید