هوا دوباره آلوده می گردد

به گزارش وبلاگ بام شهر، یک کارشناس محیط زیست هشدار داد که بعضی از شهر ها امروز و روز های آینده با پدیده انباشته شدن آلاینده ها روبرو خواهند شد.تصویر هوا دوباره آلوده می گردد.

هوا دوباره آلوده می گردد

به گزارش، فرناز حسینی کارشناس محیط زیست، مطرح کرد: تحلیل داده های هواشناسی حاکی از این است که در روز های آینده با سکون هوا روبرو خواهیم شد. این شرایط در بعضی از نقاط کشور تشدید خواهد شد.

حسینی گفت: شهر های صنعتی و پرجمعیت نظیر کرج، اصفهان، تبریز و تهران بیش از هر نقطه دیگری با پدیده سکون هوا روبرو خواهند شد.

این کارشناس محیط زیست تاکید نمود: در این شرایط آلاینده های موجود در هوا انباشته و متمرکز می گردد که این اتفاق می تواند برای تمامی گروه های سنی هشدارآمیز باشد.

وی اضافه کرد: آلاینده های جوی شرایط هشدار را در روز های آینده رقم خواهند زد. کلانشهر ها بیشتر با این شرایط روبرو خواهند بود. پدیده انباشت آلاینده ها تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.

حسینی تاکید نمود: آلاینده های موجود در هوا متشکل از گاز ها و مواد شیمیایی متصاعد شده از واحد ها و کارخانه های صنعتی و تولیدی هستند که پیش از این نیز شرایط آلودگی تهران را به مرز فراتر از خطر رسانده بودند.

منبع: جام جم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هوا دوباره آلوده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوا دوباره آلوده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید