افزایش 73 درصدی مخاطبان موزه سینما

به گزارش وبلاگ بام شهر، موزه سینما با افزایش 73 درصدی تعداد بازدیدکنندگان در9 ماهه اول سال 98 نسبت به ایام مشابه سال گذشته، سال پر مخاطبی را پشت سر گذاشت.

افزایش 73 درصدی مخاطبان موزه سینما

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ بام شهر، میزان افزایش بازدیدکنندگان داخلی و خارجی از تالار های موزه سینمای ایران نسبت به 9 ماهه اول سال 97، 73 درصد افزایش داشته است.

همچنین میزان فروش سالن های سینمای موزه نیز نسبت به همین مدت مشابه در سال گذشته با 55 درصد افزایش فروش همراه است.

تعداد رویداد های مرتبط با سینما از جمله بزرگداشت پیشکسوتان، هفته های فیلم، همکاری در برگزاری بعضی جشنواره های فیلم مربوط به تشکل ها و موسسات سینمایی، نشست های تخصصی، نمایش های ویژه، رونمایی فیلم ها و حضور هیات های داخلی و خارجی از تعداد 28 مورد برنامه در سال 97 به عدد 71 برنامه در سال 98 رسیده است.

رویکرد موزه سینما در برنامه ها و فعالیت های امسال با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی و جذابیت بیشتر نمایشگاه های موزه و همچنین همکاری موثر و مشارکت در فعالیت های گروه های غیردولتی و مستقل به خصوص حمایت از فیلمسازان جوان بوده است و از طرفی ارتقاء سطح تجهیزات فنی، رفاهی، برطرف نقایص عمرانی و تاسیساتی در دستور کار قرار گرفته است.

به همین دلیل به منظور شناخت تاریخ سینمای ایران و بهره برداری از امکانات موجود در مجموعه، ارتباط و دعوت از مدارس برای بازدید دانش آموزان و نمایش فیلم های روز و خاطره ساز کودک و برپایی کلاس درس سینما در نوبت صبح ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش 73 درصدی مخاطبان موزه سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 73 درصدی مخاطبان موزه سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید