افسر آمریکایی: ماندن آمریکا در منطقه بی فایده است، باید هرچه زودتر خارج شویم

به گزارش وبلاگ بام شهر، یک افسر سابق ارتش آمریکا اعلام نمود که ایالات متحده باید هرچه زودتر نیرو های خود را از عراق و سوریه بیرون بکشد.

افسر آمریکایی: ماندن آمریکا در منطقه بی فایده است، باید هرچه زودتر خارج شویم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بام شهر، به نقل از پایگاه خبری العهد دانیال دایفیس افسر سابق ارتش آمریکا در مقاله ای که سایت نشنال اینترست منتشر کرد نوشت: ایالات متحده هیچ گونه منافع امنیتی در عراق و سوریه ندارد و بنابراین ماندن نیرو های آن در این کشور ها اقدامی غیرمسئولانه است.

وی با اشاره به اینکه تعداد حملات موشکی ضد پایگاه های آمریکا در عراق طی دوره گذشته افزایش یافته شرح داد که واشنگتن تا چه زمانی می خواهد نیرو های خود را در سوریه و عراق نگه دارد؟

این افسر آمریکایی گفت که دولت آمریکا زندگی شهروندان خود را در خاورمیانه بی فایده قربانی می کند و این احمقانه است. وی افزود که این حملات و ضد حملات هیچ دستاوردی در راستای منافع آمریکا ندارد.

دانیال دیفیس تاکید کرد که آمریکا باید بفهمد که سیاست آن در منطقه طی دو دهه گذشته کاملا بی فایده بوده و استفاده از قدرت نظامی هیچ دستاورد مثبتی برای آن نداشته و بنابراین باید هرچه زودتر نیرو های آمریکایی از سوریه و عراق خارج شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افسر آمریکایی: ماندن آمریکا در منطقه بی فایده است، باید هرچه زودتر خارج شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افسر آمریکایی: ماندن آمریکا در منطقه بی فایده است، باید هرچه زودتر خارج شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید