رئیس فدراسیون تیراندازی: اعضای مجمع از مسائل مالی رضایت داشتند

به گزارش وبلاگ بام شهر، علی دادگر گفت: اعضای مجمع کمیته ملی المپیک از مسائل مالی رضایت داشتند.

رئیس فدراسیون تیراندازی: اعضای مجمع از مسائل مالی رضایت داشتند

به گزارش وبلاگ بام شهر، رئیس فدراسیون تیراندازی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: جلسه خوبی مخصوصا در مسائل مالی بود. همه هزینه ها به صورت شفاف مطرح شده است و با توجه به اینکه سوال زیادی هم در مور هزینه ها نشد نشان از رضایت اعضا از مسائل مالی بود. چیزی که شفاف و روشن نسبت به قبل تعیین بود افزایش بودجه کمیته ملی المپیک بود.

او در مورد محرومیت فوتبال ایران از میزبانی ها گفت: موضع گیری خوبی داشتیم اما باید این مسائل از طریق دیپلماسی حل شود و راه را برای حضور ورزشکارانمان مهیا کنیم. خودم عضو فدراسیون جهانی تیراندازی هستم. ما در تیراندازی تعامل خوبی داریم و حواشی را جمع می کنیم تا مسئله ای پیش نیاید.

او در مورد سفر تیراندازان به آلمان گفت: سفر به آلمان لغو نشده و فقط برنامه ها عوض شده و به دنبال ویزا هستیم. با توجه به سختگیری کشورهای دیگر به جای اتریش، برنامه دانمارک را پیش بینی کردیم و امیدوارم ویزا از طریق سفارت آلمان به ما بدهند.

او در مورد کمبود فشنگ گفت: رشته تیراندازی وابسته به سلاح و مهمات است. ما این مسائل را از قبل داشتیم و در آینده هم داریم. برای حل این مشکل تیراندازانمان را به کشورهای دیگر می فرستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رئیس فدراسیون تیراندازی: اعضای مجمع از مسائل مالی رضایت داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون تیراندازی: اعضای مجمع از مسائل مالی رضایت داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید