اخبار اقتصادی

سود بانکی عامل موثر بر تصمیم سهامداران حقیقی

بازار سرمایه وارد یک فاز صعود به همراه نوسان شده است. روز های خیلی سبز و خیلی قرمز بورس سبب شده بسیاری از سهامداران خرد دست به عصا وارد معامله شده و از فاز هیجان خارج شوند.

20 دی 1399

خبرنگاران آمریکا 2 شخص ایرانی را در پرونده باب لوینسون تحریم کرد

نیویورک- خبرنگاران- دولت ترامپ در واپسین روزهای خود، 2 شخص ایرانی را در ارتباط با پرونده مفقود شدن باب لوینسون افسر پیشین پلیس فدرال آمریکا، تحریم کرد.

19 دی 1399

ژیلا سماواتی، معاون برنامه&zwnjریزی و توسعه مالی سیتا شد

طی حکمی از طرف رضا جمارانیان، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، ژیلا سماواتی، به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه مالی سیتا منصوب شد.

16 دی 1399

علیرام نورایی مهمان دست در دست شبکه دو

علیرام نورایی پنجشنبه 13 آذر بعد از گفتگوی ویژه خبری، حوالی ساعت 23:30 مهمان برنامه دست در دست از شبکه دو سیما می گردد.

15 دی 1399

کالاهای موجود در گمرک و بنادر 5.5 میلون تن است

مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی گمرک ایران تازه ترین گزارش از شرایط موجودی کالاهای اساسی در بنادر تا دهم آذرماه را تشریح کرد. طبق اعلام معاون فنی گمرک ایران، بیش از سه میلیون و 688 هزار تن کالای اساسی در بنادر موجود است و همزمان 54 شناور حاوی کالاهای اساسی...

14 دی 1399

سازمان ملل: 20 هزار مزدور خارجی در لیبی حضور دارد

یک مقام سازمان ملل متحد چهارشنبه شب گفت، 20 هزار جنگجو و مزدور خارجی در لیبی حضور دارد.

10 دی 1399

1200 تن بذر ذرت در گمرک باقی مانده است

تهران (پانا) - یک فعال بخش خصوصی از دپو شدن 1200 تن بذر ذرت در گمرک های کشور خبرداد و گفت واردکنندگان در ترخیص بذر با مشکل نقدینگی روبرو هستند.

9 دی 1399

خبرنگاران اقتدار و خودکفایی در عرصه بین المللی؛ دستاورد مهم نیروی دریایی

تهران- خبرنگاران- هفتم آذر یادآور پایمردی دلاوران نیروی دریایی است که توانستند در عملیات مروارید، نیروی دریایی عراق را به طور کامل از صحنه نبرد حذف کنند. این ارگان افزون بر حفظ و تامین مرزهای آبی، راهبرد حضور در عرصه بین الملل بر طبق رهنمودهای کارگشای...

6 دی 1399

نظارت کلیدی بانک مرکزی بر ترازنامه بانک ها

یک اقتصاددان گفت: نظارت بانک مرکزی بر تزارنامه بانک ها و کنترل رشد ترازنامه آنها یکی از اقدامات کلیدی است که بانک مرکزی برای هدف گیری تورم حتما باید انجام دهد.

4 دی 1399

بازی غلط در بازارهای خرسی و گاوی ، تقصیر دولت است یا رفتار توده ای مردم؟

به گزارش خبرنگاران، افت شدید شاخص کل در چند ماه گذشته سهامداران زیادی را متضرر کرده است. عده ای دولت و سیاستگذاران بورس را عامل ضرر مردم می دانند و عده دیگری می گویند مقصر مردمی هستند که مختصات توده واری بازار را پذیرفته اند و با جماعت بورسی همرنگ شده...

4 دی 1399

کتابخوانی در داخل شرایط رو به رشدی پیدا نموده است، صنعت نشر تا امروز نتوانست در حوزه ثبت تحولات کرونایی پیروز عمل کند

رشیدی از نویسندگان حوزه مقاومت می گوید: نهادهای متولی این حوزه هیچگاه در طول تاریخ برای ترویج کتابخوانی پیروز نبوده اند؛ اما مردم در موقعیت ویژه ای که سال جاری ایجاد شد، توانستند ابزارهای مختلف برای سرگمی و گذراندن وقت را تجربه کردند و حالا به این نتیجه...

2 دی 1399

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مصاحبه با خبرنگاران: واردات کالا بدون مشخص کردن منشاء ارز قیمت را بالا می برد، تولید، انحصاری شود تولید کننده تنبل می شود و مصرف کننده ضرر می کند

خبرنگاران- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر ضرورت ایجاد بازار رقابتی در کشور، اظهار کرد: از آنجایی که کشور ما رو به توسعه است، ضرورت دارد علاوه بر اینکه بازار را رقابتی می کنیم، تولید داخل را مورد حمایت قرار دهیم؛ چراکه یقینا تولیدکنندگان ما...

29 آذر 1399

صعود پرقدرت بورس در آخرین روز هفته، رشد 48 هزار واحدی شاخص

خبرنگاران : شاخص کل بورس در معاملات امروز با رشد پرقدرت خود کانال 1.3 میلیون واحدی را پس گرفت.

28 آذر 1399

جاده یونگاس؛ جاده ای باریک و ترسناک در اعماق جنگل آمازون، عکس

بولیوی نیز کشوری با دره ها و کوهستان های فراوان است و از این جاذبه طبیعی بی نصیب نمانده است.

22 آذر 1399

گاز نسبت به دیگر سوخت های فسیلی آینده روشنی دارد

دبیرکل جی ئی سی اف گفت که گاز طبیعی نسبت به دیگر سوخت های فسیلی آینده روشنی دارد، پیش بینی شده است سهم گاز طبیعی در سبد سوخت انرژی دنیا از 23 درصد کنونی در سال 2050 به 28 درصد برسد.

21 آذر 1399

نمکی: اصلاح شیوه زندگی مردم در مدرسه شکل می گیرد

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با بیان اینکه اصلاح شیوه زندگی مردم در مدرسه شکل می گیرد، گفت باید تحول بنیادین در عرصه آموزش ابتدایی کشور دنبال گردد و یکی از رسالت ها، جامعه محور و آشنا کردن دانش آموزان با مسائل اجتماعی است.

17 آذر 1399

تعبیر خواب ضریح و دیدن آن در خواب به چه معنایی است؟

دیدن ضریح، حرم و یا به طور کلی زیارتگاه در خواب نماد عقاید و باورهای جمعی مردم است. با تعبیر خواب ضریح همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

13 آذر 1399

کارهایی که پس از 30 سالگی نباید انجام دهید

در سی سالگی و بالاتر برخی اتفاقات برای بسیاری از افراد اجتناب ناپذیر هستند. افزایش وزن، تسلیم شدن و جایگزین کردن روزمرگی با برخی رویاها و کاهش انگیزه ها برای اجرای برنامه هایی که برای زندگی داریم.

8 آذر 1399

سمیعی: 5 کار مهم در پرسپولیس دارم

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اهداف خود را در سمت جدید تشریح کرد.

8 آذر 1399

رونمایی از خط تولید خودروهای کشنده سنگین

خط تولید خودروهای کشنده سنگین 8 در 4 با تناژ 100 تن و جرثقیل تلسکوپی 55 تن با طول تلسکوپ 42 متر با حضور معاون علمی و فناوری رونمایی شد.

6 آذر 1399
تعداد: (138)