رد شکایت شهرداری ماهشهر از پرسپولیس و جریمه نقدی نساجی

به گزارش وبلاگ بام شهر، کمیته انضباطی دو رای خود را در مورد شکایت شهرداری ماهشهر از پرسپولیس و سپاهان از روابط عمومی نساجی را صادر کرد.

رد شکایت شهرداری ماهشهر از پرسپولیس و جریمه نقدی نساجی

به گزارش وبلاگ بام شهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در مورد شکایت باشگاه شهرداری بندر ماهشهر مبنی بر استفاده باشگاه پرسپولیس از فرشاد احمدزاده که به زعم باشگاه، دوران محرومیت را طی کرده و مجاز به بازی برابر تیم پرسپولیس نبوده است، این کمیته پس از استعلام از کمیته برگزاری مسابقات و ناظر بازی، تایید کردند که محرومیت احمدزاده مربوط به هفته ششم دیدارهای لیگ برتر فوتبال بوده و زمان برگزاری جام حذفی، مشارالیه فاقد محرومیت انضباطی می باشد. لذا شکایت باشگاه شهرداری ماهشهر را فاقد وجاهت قانونی دانسته و وفق ماده 95 از مقررات انضباطی، حکم برائت صادر و اعلام می گردد. رای صادره ظرف مهلت 7 روز از تاریخ این رای قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف می باشد.

در مورد شکایت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان مبنی بر ایراد نشر اکاذیب به ایشان به وسیله روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در ارتباط با مصاحبه شاکی با یکی از سایت های ورزشی و سپس جوابیه روابط عمومی نساجی مازندران در همان سایت، کمیته انضباطی پس از آنالیز این شکایت بیان کرد که موضوع مطرح شده از مصداق نشر اکاذیب تشخیص داده شده و وفق ماده 71 مقررات باشگاه نساجی مازندران را به مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

این رای قطعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رد شکایت شهرداری ماهشهر از پرسپولیس و جریمه نقدی نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد شکایت شهرداری ماهشهر از پرسپولیس و جریمه نقدی نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید