گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند، صحبت های تابش همه چیز را معین کرد

به گزارش وبلاگ بام شهر، این فیلمی که از گرم کردن بازیکنان سپاهان در راهرو منتشر شده را هر زمانی می توانستند بگیرند چون آنها بعد از تایم بازی در استادیوم تمرین کردند. دوربینی هم که فیلم را ضبط کرده یک موبایل است و دوربن مداربسته استادیوم نبوده است.

گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند، صحبت های تابش همه چیز را معین کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه مسائل این دیدار کاملا معین شده است.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی در مورد اتفاقات رخ داده در مورد عدم برگزاری دیدار تیمش و سپاهان گفت:من فکر می کنم فرمانده انتظامی اصفهان و آقای تابش خیلی موضوعات را معین کردند. اگر سپاهان اراده داشت از هتل بیرون بیاید، می توانست همانطور که ما از هتل خارج شدیم. در هر صورت سپاهانی ها می توانستند در 10 دقیقه همه کارهایشان را انجام بدهد یا حداقل بازیکنان ذخیره خود را به زمین بفرستند.

وی اضافه نمود: من حتی به جلال مرادی گفتم 10 دقیقه بیشتر در زمین می مانیم تا بیشتر گرم کنیم. آنها می توانستند جلوه ای بدهند که آنها قصد حضور در زمین را دارند. خدا شاهد است من هیچ بازیکنی از سپاهان را داخل راهرو ندیدم و حتی از بازیکنانم هم سوال کردم که آیا کسی از سپاهانی ها گرم می کنند که آنها گفتند نه.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: این فیلمی که از گرم کردن بازیکنان سپاهان در راهرو منتشر شده را هر زمانی می توانستند بگیرند چون آنها بعد از تایم بازی در استادیوم تمرین کردند. دوربینی هم که فیلم را ضبط کرده یک موبایل است و دوربن مداربسته استادیوم نبوده است.

گل محمدی با اشاره به اتفاقات رخ داده اعلام کرد:همه چیز خیلی واضح و قانون معین می کند که این تیم میزبان بوده است. اگر هواداران پرسپولیس در مقابل هتل سپاهان این کارها را می کردند می شد آن را حادثه اعلام کرد ولی آنها نخواستند به میدان بیایند و حقیقتا من اراده ای از سپاهان برای بازی کردن ندیدم. خیلی از کارشناسان حقوقی هم در این زمینه حرف زدند. آن 30 دقیقه ای هم که منتظر ماندیم نباید می ماندیم چون حتی یک نفر از بازیکنان، تدارکات و کادر پزشکی سپاهان در زمین دیده نشد.

وی تاکید کرد: ما 30 دقیقه منتظر سپاهان بودیم و مسئولان مسابقه هم مسئله ای برای برگزاری بازی نداشتند. وقتی میزبان دیر می آید دیگر مسائل هیچ ربطی به ما ندارد. تا آنجایی که من سواد دارم اصلا نباید در آن 30 دقیقه هم منتظر می ماندیم.اگر آقایان می خواستند، بازی برگزار می شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه انتظارش از کمیته انضباطی چیست گفت: من فکر می کنم قانون معین است و مساله پیچیده نیست.با توجه به اینکه خود آقای تابش گفت تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه چیز را معین کرد.

منبع: عصر ایران

به "گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند، صحبت های تابش همه چیز را معین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند، صحبت های تابش همه چیز را معین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید