اعلام آمادگی سه تیم خارجی برای حضور در جام تختی

به گزارش وبلاگ بام شهر، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی طی روزهای 3 و 4 بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار می شود.

اعلام آمادگی سه تیم خارجی برای حضور در جام تختی

در این راستا فدراسیون کشتی با جدیت در حال رایزنی و فراهم آوردن مقدمات حضور پر تعداد تیم های خارجی است تا بتواند خلاء غیبت خارجی ها در رقابتهای کشتی آزاد جام تختی را در مسابقات کشتی فرنگی برطرف کند.

حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی در گفتگو با وبلاگ بام شهر گفت. تا به امروز حضور سه تیم قزاقستان، ازبکستان و قرقیزستان در رقابت های کشتی فرنگی جام تختی قطعی شده، ضمن اینکه هنوز احتمال حضور تیم های روسیه، ترکمنستان و آذربایجان نیز در جام تختی وجود دارد.

رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی یکی از مراحل انتخابی تیم ملی است که کادر فنی حساسیت فراوانی روی این مسابقات دارد. به همین دلیل تمام مدعیانی که مجوز جام تختی را دارند باید در این جام به میدان بروند. تنها چهار فرنگی کار از حضور در جام تختی معاف هستند که توانستند در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان صاحب مدال و سهیمه المپیک شوند. بدین ترتیب علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و سعید عبدولی به دلیل کسب 3 مدال برنز و امیرقاسمی منجزی با توجه به کسب سهمیه المپیک از حضور در جام تختی معاف شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام آمادگی سه تیم خارجی برای حضور در جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی سه تیم خارجی برای حضور در جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید