تحریم اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره از سوی چند بازیکن، مهدوی: بعضی خیانت می نمایند!

به گزارش وبلاگ بام شهر، تحریم اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره از سوی چند بازیکن دعوت شده در حالی است که مدیر تیم ملی اعتقاد دارد بعضی افراد به این تیم خیانت می نمایند.

تحریم اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره از سوی چند بازیکن، مهدوی: بعضی خیانت می نمایند!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بام شهر، اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره به منظور آمادگی برای حضور در رقابت های انتخابی دنیای در ایتالیا که اردیبهشت سال 99 برگزار می شود، از روز 13 اسفند ماه در تهران شروع شده و تا 18 همین ماه ادامه خواهد داشت.

کادر فنی این تیم 30 بازیکن به نام های بابک صفری، عبدالرضا کریمی زاده، حسین تیزبر، ابوالفضل توسلی زاده، مهرداد کیامرثی، حسن صفری، محمد جواد شاهخوره (بوشهر)، مهدی بخشی، شهاب رحیمی، مسعود ژولیده، شمس الدین شهبازی، احسان معصوم زاده (کرمانشاه)، علیرضا زارع، بهنام آرندی، محمدصادق افراسیابی، سامان رزمی، رضا حاتمی (فارس)، مسلم مهرابیان، ایمان شیرزاده (کرمان)، فردین تورجی مقدم، ناصر اکبرپور (گیلان)، مهدی بابایی (زنجان)، عباس ترابی، فرزاد مهری (مرکزی)، محمد خراط، یاسر رستمی، امین رضایی، دنیافر رمضانی، محمد جان حسین جانزاده (مازندران)، عارف بابائیان (خراسان رضوی) را به اردو دعوت کرد اما بعضی از این نفرات به عمد و بعضی دیگر از به صورت موجه و به دلایل پزشکی در اردو شرکت نکردند.

در واقع تعداد کم بازیکنان در زمان معارفه برای حضور در اردو باعث ایجاد حواشی شد.

به تصمیمات انجمن فوتبال هفت نفره و کادر تیم معترضیم

احسان معصوم زاده یکی از نفرات دعوت شده به اردو که البته از شرکت در این اردو امتناع نموده است، درباره این تصمیم به وبلاگ بام شهر گفت: نه تنها من، بلکه تعداد زیادی از بازیکنان در اعتراض به کادر تیم و انجمن فوتبال هفت نفره در اردو شرکت نکردند و اردو با حضور 9، 10 بازیکن تشکیل شد. تیم ملی در سال 2017 در رقابت های دنیای آرژانتین نایب قهرمان شد، اما پس از بازگشت به یکباره انجمن دست به تغییر در کادر تیم ملی زد. با اقداماتی که صورت گرفت، تیمی که نایب قهرمان پارالمپیک و دنیا بود، در رقابت های دنیای اسپانیا در رده پنجم ایستاد و خیلی از نفرات فیکس کنار گذاشته شدند.

وی اضافه نمود: پس از ناکامی در اسپانیا، همان اعضا و کادر حضور دارند و ما به همین دلیل تصمیم گرفتیم که به اردو نرویم. متاسفانه اتفاقات زیادی در اسپانیا رخ داد و ما آن اتفاقات را به فدراسیون منتقل کردیم. برد و باخت در هر ورزشی وجود دارد، اما یکسری مسائل غیر ورزشی در آنجا اتفاق افتاده بود که در نهایت بر روی آنها سرپوش گذاشته شد.

این بازیکن ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم، 9، 10 نفر بیشتر در اردو حضور ندارند و با این تعداد نه می توان کار فنی انجام داد، نه کار تاکتیکی.

معصوم زاده در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان تیم فوتبال هفت نفره پس از امتناع آنها از شرکت در اردو، تماسی با آنها گرفته اند یا خیر؟ گفت: بعضی از آنها دست به تهدید ما زده اند. این کار ما اعتراض به انجمن فوتبال هفت نفره و کادر فنی و مدیریتی این تیم است.

به اردو نرفتیم تا از منافع ملی و پرچم ایران دفاع کنیم

عباس ترابی یکی از ملی پوشان فوتبال هفت نفره که در این اردو شرکت ننموده، در گفت وگو با وبلاگ بام شهر درخصوص دلیل این تصمیم گفت: ما به دلیل دفاع از منافع ملی و پرچم ایران در اردو شرکت نکردیم. تیم ملی در رقابت های دنیای اسپانیا برای نخستین بار روی سکو نرفت و پنجم شد اما همان کادر و نفرات باقی ماندند.

وی اضافه نمود: نرفتن ما به اردو، یک شرح مفید درخصوص شرایط تیم است. در واقع تنها کاری که می توانستیم انجام بدهیم، همین نرفتن به اردو بود. یک ملی پوش قید همه چیز را می زند تا پرچم کشورش را بالا ببرد و قهرمان شود، اما فدراسیون دو سال است که هیچ پاداشی و حتی پول آب معدنی را نیز نداده است.

بعضی خیانت می نمایند

نقی مهدوی مدیر تیم ملی فوتبال هفت نفره در واکنش به غیبت چند بازیکن در اردو گفت: این اردو همزمان با شیوع ویروس کرونا شد و خانواده بعضی ورزشکاران اجازه ندادند که فرزندشان در اردو شرکت کند.

وی با اشاره به اینکه 21 نفر در اردو حضور دارند، اضافه نمود: بعضی به دلیل بیماری نتوانستند به ما ملحق شوند که مدارک خود را ارسال کردند و غیبت شان موجه است، اما بعضی دیگر توطئه کردند و از روی عمد به اردو نیامدند. یک مربی با تحریک این بازیکنان گفته که با رئیس جدید فدراسیون جانبازان و معلولین جلسه داشته و پس از برگزاری انتخابات، خودش بازمی شود و آن بازیکنان نیز می توانند بازگردند. آیا واقعاً رئیس فدراسیون معین شده که چنین حرفی زده شده است؟

مهدوی با بیان اینکه بعضی به تیم ملی خیانت می نمایند، عنوان نمود: لیست 14 بازیکن اعزامی به رقابت های مقدماتی دنیای در ایتالیا امروز (شنبه) قطعی می شود تا کارهای مربوط به اعزام آنها انجام شود. آیا نفرات غایب در اردو با این شیوه ای به کار بسته اند، جایی در تیم ملی خواهند داشت؟

وی با اشاره به اینکه به نیت بعضی افراد در این اتفاق مطلع است، گفت: 4 بازیکن با اجازه پزشکی حضور ندارند و اردو با 21 بازیکن تشکیل شده است. آن نفراتی هم که از روی عمد نیامدند، اسامی شان معین است.

مدیر تیم ملی فوتبال هفت نفره درباره اینکه گفته شده فقط 9، 10 بازیکن در اردو هستند، گفت: در زمان معارفه این تعداد حضور داشتند اما تا بعدازظهر همان روز سایر بازیکنان نیز ملحق شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تحریم اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره از سوی چند بازیکن، مهدوی: بعضی خیانت می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره از سوی چند بازیکن، مهدوی: بعضی خیانت می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید