تحلیل نماینده اصفهان از اعتراضات پس از سقوط هواپیما ، اگر قابل راهنمایی نیستند ...

به گزارش وبلاگ بام شهر، عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به فضاسازی های بعضی جریانات و ایجاد تجمعات توسط آنها در کشور گفت: در موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی به نام مسافران این هواپیما اما با هدفی دیگر شاهد تجمع بعضی افراد بودیم.

تحلیل نماینده اصفهان از اعتراضات پس از سقوط هواپیما ، اگر قابل راهنمایی نیستند ...

به گزارش وبلاگ بام شهر به نقل از ایران، احمد سالک اضافه نمود: این تعداد اندکی که به بهانه های مختلف و با اهداف سیاسی خاص دست به تجمعات می زنند، ملت ایران نیستند بلکه اینها لیدرهای آموزش دیده استکبار جهانی اند که شکست های متعددی را از نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران متحمل شده اند و امریکا به دنبال این است که از این لیدرها استفاده کند و یک اغتشاش داخلی در ایران ایجاد کند و به خیال خود براندازی نظام را رقم بزند.

وی اضافه نمود: اینها یک عده افراد معدود هستند که نظام جمهوری اسلامی با آنها برخورد می نماید و مردم ما صف شان از این مزدوران جداست. ملت ایران همان هایی هستند که در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم و همرزمانش حضور میلیونی داشتند و یا در نماز آدینه تهران شرکت کردند، مردم ایران همان کسانی هستند که در نقاط مختلف این کشور پای سپاه و پای انقلاب ایستاده اند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اضافه نمود: اگر این تعداد معدود قابل راهنمایی باشند، نظام آنها را راهنمایی کند و اگر قابل راهنمایی هم نیستند و طبق ضوابط قانونی باید با آنها برخورد گردد، نمی گردد اجازه داد که امنیت مردم یا وحدت مردم توسط چند نفر دچار خدشه و آسیب گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تحلیل نماینده اصفهان از اعتراضات پس از سقوط هواپیما ، اگر قابل راهنمایی نیستند ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل نماینده اصفهان از اعتراضات پس از سقوط هواپیما ، اگر قابل راهنمایی نیستند ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید