شرح آرش میراسماعیلی درباره اتفاقات اتفاق افتاده در کمیسیون ورزشکاران

به گزارش وبلاگ بام شهر، چهل و هفتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک صبح امروز دوشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در سالن سلمان فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید.

شرح آرش میراسماعیلی درباره اتفاقات اتفاق افتاده در کمیسیون ورزشکاران

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در خاتمه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: امروز مجمع خوبی برگزار گردید و مصوبات خوبی نیز داشت. وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری صحبت های خوبی داشتند و شفاف سازی در خصوص کارهای انجام شده، انجام شد.

وی در خصوص استعفای اعضای کمیسیون ورزشکاران اضافه کرد: در مدت دو سالی که از عمر کمیسیون می گذرد، در ابتدا 15 نفر انتخاب شده بودند. این کمیسیون یکی از اصلی ترین کمیسیون های کمیته ملی المپیک است و در IOC صندلی ویژه ای دارد چرا که به صورت مستقیم می تواند با کمیته ملی المپیک ارتباط برقرار کند.

میراسماعیلی اضافه کرد: در ادامه کار جلساتی را داشتیم که بعضی بیش از 8 جلسه از 12 جلسه غیبت داشتند. اسفند ماه سه نفر از آنها را از دستور کار خارج و سه نفر دیگر را تایید کردیم. سال جاری به دلیل اینکه کمیسیون دبیر نداشت، صورت جلسه ای برای در اختیار دریافت اعضای کمیته ملی المپیک نرسید و همین باعث شد تا عده ای احساس نمایند جلسه ای نداشتیم. در حالی که سعید معروف را برای IOC انتخاب کردیم.

وی توضیح داد: از آبان بعضی از اعضا کمتر به جلسه آمدند و سه نفری که در کمیسیون نبودند استعفا دادند که برای ما قابل قبول نبود. سعی می کنیم تا به زودی دوباره این کمیته جلساتش را تشکیل دهد و تا دو سال آینده در خدمت ورزش کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرح آرش میراسماعیلی درباره اتفاقات اتفاق افتاده در کمیسیون ورزشکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح آرش میراسماعیلی درباره اتفاقات اتفاق افتاده در کمیسیون ورزشکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید