عامل تشویش اذهان عمومی درکلیپ تصویری خوردن نوشابه دستگیر شد

به گزارش وبلاگ بام شهر، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی از شناسایی عامل دستکاری و خوردن نوشابه شیشه ای در مشهد که انتشار کلیپ تصویری آن باعث تشویش اذهان عمومی شده بود، اطلاع داد.

عامل تشویش اذهان عمومی درکلیپ تصویری خوردن نوشابه دستگیر شد

سرهنگ امید نودهی اظهار کرد: روزجمعه 22 فروردین ماه، در پی انتشار کلیپ تصویری در فضای مجازی ، با محتوای دستکاری و خوردن نوشابه شیشه ای توسط یکی از کارگران حمل و پخش در مشهد که باعث تشویش اذهان عمومی شده بود، دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی وی اضافه نمود: با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی فرد مورد نظر شناسایی و به کلانتری شفا مشهد راهنمایی شد.

این مقام انتظامی گفت: متهم که در کلیپ منتشر شده اقدام به خوردن نوشابه و جایگزینی محتوی یک شیشه دیگر داخل شیشه مذکور می نماید به مراجع قضائی معرفی گردید که تحقیقات در این باره برای روشن شدن علت و انگیزه چنین اقدامی از سوی کارگر مذکور ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس خراسان رضوی، وی تاکید نمود: یکی از ماموریت های مهم پلیس، رصد دقیق فضای مجازی است و در این رابطه با عاملان و افرادی که اقدام به تهدید سلامت و امنیت جامعه و یا انتشار تصاویر در فضای مجازی نموده و با تشویش اذهان عمومی موجب نگرانی شهروندان شوند برابر قانون، برخورد جدی و قاطعانه به عمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عامل تشویش اذهان عمومی درکلیپ تصویری خوردن نوشابه دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل تشویش اذهان عمومی درکلیپ تصویری خوردن نوشابه دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید