آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ بام شهر، فرصت ثبت نام در فرآیند جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور امروز، دوشنبه 30 دی به سرانجام می رسد.

آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بام شهر، فرصت جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور امروز، دوشنبه 30 دی به خاتمه می رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد؛ علاقه مندان برای ثبت نام باید از این فرصت باقی مانده استفاده نموده و پس از ثبت نام، کد رهگیری خود را دریافت نمایند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، فرایند جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی امسال کاملا الکترونیکی شده و کلیه مستندات متقاضیان اعم از رزومه های علمی، آموزشی، پژوهشی و... باید در سامانه بارگذاری شوند. در این راستا بعضی دانشگاه ها تقاضا کردند به دلیل اینکه احتیاج دارند مستندات خود را برای جذب در بعضی رشته ها بارگذاری نمایند و این مساله زمان بر است، بنابراین به فرصت بیشتری احتیاج دارند در نتیجه فرصت ثبت نام برای جذب تمدید شد.

دانشگاه ها بعد از اتمام مهلت جذب سه ماه فرصت دارند جمع بندی و ارزیابی های خود از متقاضیان به وزارت بهداشت ارسال نمایند و این وزارتخانه نیز بعد از دریافت اطلاعات حداکثر 45 روز فرصت دارد نتیجه نهایی را اعلام کند؛ بنابراین نتیجه نهایی فراخوان تا خاتمه سال اعلام خواهد شد و اعضای هیأت علمی جدید از سال آینده در دانشگاه ها جذب خواهند شد.

حداکثر شرایط سنی برای اعضای هیئت علمی استادیار 45 سال و برای مربیان 35 سال معین شده است.

افرادی که در این فراخوان شرکت می نمایند باید دارای دانشنامه خاتمه تحصیلات باشند، یعنی تنها کسانی ثبت نام نمایند که زمان فارغ التحصیلی آن ها قبل از ثبت نام در فراخوان رخ داده باشد.

افرادی که در رشته های علوم بالینی ثبت نام می نمایند باید دوره های آموزشی و امتحانات تحصیلات این دوره را طی نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید