امیریان: پرسپولیس در لیگ واترپلو مشکل اقتصادی ندارد، انصاری فرد اهمیت ورزش های پایه را نشان داد

به گزارش وبلاگ بام شهر، سرمربی تیم واترپلوی پرسپولیس تهران، از شرایط اقتصادی خوب این تیم در لیگ برتر ابراز رضایت کرد.

امیریان: پرسپولیس در لیگ واترپلو مشکل اقتصادی ندارد، انصاری فرد اهمیت ورزش های پایه را نشان داد

علی امیریان در گفت و گو با وبلاگ بام شهر، در خصوص پیروزی تیم واترپلوی پرسپولیس مقابل پیشگامان کویر یزد و صعود به مرحله نیمه نهایی شرح داد: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و تیم یزد تیم جوانی است که باید تبریک گفت به هیات شنای آن ها که چنین تیم آینده داری را راهی مسابقات نموده است. با این حال بازیکنان ما با هماهنگی و آنالیزهایی که داشتیم، با نتیجه خوبی این تیم را شکست دادند و الان میان چهار تیم پایانی هستیم.

او با بیان اینکه تیم پرسپولیس توانست از گروه خود با امتیاز خوبی صعود کند، ادامه داد: قهرمان و نایب قهرمان سال گذشته در گروه ما بودند، اما خوشبختانه با نتایج خوبی آن ها را شکست دادیم. هرچند خیلی دیر تیم را بستیم، اما چهار نفر از بهترین های تیم ملی را جذب نموده ایم. تیم دانشگاه آزاد ملی پوشان بیشتری دارد اما بازیکنان جوان ما که اصلا تجربه لیگ ندارند، در این دوره خودشان را خوب نشان داده و حتی به تیم ملی هم دعوت شده اند. اگر همینطور پیش رویم سعی می کنیم مقام اول را به دست آوریم چون خواسته تیم پرسپولیس است.

سرمربی تیم واترپلوی پرسپولیس تهران، در خصوص تاثیر پیوستن بازیکنان ملی پوشش به تیم ملی در فرایند آماده سازی این تیم برای مرحله نیمه نهایی لیگ، گفت: تعدادی از بازیکنان ما در تیم ملی خواهند بود و آن هایی که اردونشین نیستند در استخر آزادی زیر نظر کادرفنی تیم تمرین می نمایند تا نقاط ضعف شناسایی شده در طول مسابقات لیگ را رفع کنیم

او اضافه کرد: نمی توانیم از این شرایط گله کنیم چون همه تیم ها همین شرایط را دارند و باید با تیم ملی همکاری نمایند. ما هم این شرایط را قبول نموده ایم که بازیکنان ملی پوشمان را در اختیار تیم ملی قرار دهیم.

امیریان در خصوص شرایط بهتر اقتصادی این تیم نسبت به سایر تیم های حاضر در لیگ برتر واترپلو نیز گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و باید از آقای انصاری فرد تشکر کنم که نشان داد به ورزش های پایه اهمیت می دهد. همانطور که می دانید اولین دوره است که پرسپولیس در لیگ واترپلو حضور پیدا می نماید، اما خوشبختانه همین سال جاری هم همه مسائل با همکاری مدیریت باشگاه رفع می گردد.

پیشکسوت واترپلوی ایران، در پاسخ به این سوال که شانس تیم ملی برای کسب سهمیه از رقابت های قراقستان چقدر است؟ توضیح داد: سطح مسابقات بسیار بالا است و کار بسیار سختی در پیش داریم، اما اگر خدا بخواهد ایران می تواند سهمیه المپیک بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امیریان: پرسپولیس در لیگ واترپلو مشکل اقتصادی ندارد، انصاری فرد اهمیت ورزش های پایه را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیریان: پرسپولیس در لیگ واترپلو مشکل اقتصادی ندارد، انصاری فرد اهمیت ورزش های پایه را نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید