تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان ایران منتظر اخذ مجوز تمرینات

به گزارش وبلاگ بام شهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی، درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های فوتبال نوجوانان و جوانان مطرح کرد: با توجه به زمان برگزاری مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا (زیر 16 سال) از 16 سپتامبر تا سوم اکتبر (26 شهریور تا 12 مهر) در بحرین و مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از 14 تا 31 اکتبر (23 مهر تا 10 آبان) در ازبکستان، باید برنامه های خود را به صورت مدون به مرحله اجرا در آوریم تا تیم ها با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان ایران منتظر اخذ مجوز تمرینات

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: به همین دلیل به طور مرتب جلسات مختلفی را با کمیته فنی و توسعه فوتبال و دبیرکل فدراسیون برگزار نموده ایم. در واقع منتظر هستیم تا با ابلاغ از سوی مسئولین مربوطه در مورد برگزاری اردوهای تدارکاتی، به طور قانونی برنامه تمرینی تیم را آغاز کینم.

وی اضافه کرد: با کادر فنی هر دو تیم جوانان و نوجوانان در ارتباط بوده و بدون شک بلافاصله با اخذ مجوز برپایی اردوها، برنامه تمریناتی تیم ها را آغاز خواهیم کرد.

محمدی تاکید نمود: به نظر می آید زمان اندکی مانده تا اردوهای آماده سازی خود را آغاز کنیم تا تیم هایمان بتواند برنامه های خود را برای حضور در تورنمنت از سر گرفته و با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان ایران منتظر اخذ مجوز تمرینات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان ایران منتظر اخذ مجوز تمرینات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید