دروغ شاخدار نیکبخت واحدی در دورهمی

به گزارش وبلاگ بام شهر، علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن سابق تیم ملی و استقلال و پرسپولیس میهمان برنامه دورهمی بود و در این برنامه ادعای عجیبی را بیان نمود که واکنش های مختلفی درپی داشت.

دروغ شاخدار نیکبخت واحدی در دورهمی

هافبک سابق سرخابی در سال 2005 عضو تیم ملی ایران بود و تیم ملی پیروز به کسب جواز حضور در جام جهانی 2006 آلمان شد، اما نیکبخت از لیست مسافران آلمان خط خورد و مهم ترین رویداد ورزشی زندگی اش را از دست داد.

نیکبخت در برنامه دورهمی مدعی شد عمدا خود را به مصدومیت زده تا از لیست تیم ملی کنار گذاشته شود و به آلمان نرود! علت این کارش را هم ترس از پرواز و عدم تمایل به انجام سفر های طولانی با هواپیما بیان کرد و البته یادآور شد: نمی توانم کتمان کنم که با برانکو هم مشکل داشتم و دیگر همه چیز دست به دست هم داد تا به تیم ملی نروم و در جام جهانی حضور نداشته باشم.

خیلی ها این ادعا و اظهارات نیکبخت را باور نکردند و معتقد بوده و هستند که خط خوردن این بازیکن از تیم ملی و حذف او از لیست مسافران جام جهانی آلمان فنی بوده و برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت تیم ملی ترجیح داده بازیکن باکیفیت تری را به جای نیکبخت به آلمان ببرد که در آن موقع هم پستی نیکبخت، ستار زارع هافبک چپ پای برق شیراز بود.

اما چند ساعت پس از مطرح شدن ادعای نیکبخت، رضا چلنگر مترجم برانکو در تیم ملی صحت ادعای او را تایید کرد و گفت نیکبخت به دلیل مصدومیت به جام جهانی آلمان نرفت: ما که آن موقع نمی دانستیم علی خود را به مصدومیت زده یا نه، ولی او در لیست برانکو بود و می توانست در جام جهانی بازی کند، اما 15 روز قبل از اعزام تیم ملی گفت که کشکک زانویم درد می کند و چند بار هم در تمرینات این را گفت. برانکو هم گفت با این شرایط که نمی توانیم علیرضا را ببریم.

با وجود اظهارنظر صریح چلنگر درباره ادعای نیکبخت، عده ای نه تنها قانع نشدند بلکه با اشاره به سفر تیم ملی به ژاپن برای انجام یک بازی تشریفاتی صحبت های هر 2 نفر را تکذیب کردند. ظاهرا در سال 2005 و با وجود صعود قطعی تیم ملی به جام جهانی، نیکبخت در سفر دور و دراز به ژاپن برای یک بازی تشریفاتی در تیم ملی حاضر بوده، سفری که با توجه به مسافت زیاد تهران و توکیو که حدود 10 ساعت است، قطعا یکی از طولانی ترین سفر های هوایی است.

حال چطور می توان باور کرد نیکبخت چند ماه بعد از این سفر طولانی به خاطر ترس از پرواز قید جام جهانی آلمان را زده باشد، آن هم درحالی که پرواز تهران به فرانکفورت یا برلین، بسیار کوتاه تر از پرواز تهران به توکیو ژاپن و 5 ساعت است؟ به نظر می رسد ترس از پرواز نمی تواند پاسخ معمای خط خوردن نیکبخت از تیم ملی و غیبتش در جام جهانی باشد و ظاهرا این راز همچنان سر به مهر است!

منبع: خراسان

منبع: فرارو

به "دروغ شاخدار نیکبخت واحدی در دورهمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروغ شاخدار نیکبخت واحدی در دورهمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید