مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور امشب 30 دی انتها می یابد

به گزارش وبلاگ بام شهر، مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون کنکور سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای امشب 30 دی سرانجام می یابد.

مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور امشب 30 دی انتها می یابد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ بام شهر، مهلت ثبت نام مرحله تمدید پذیرش در رشته های تحصیلی صرفاً با سوابق تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه، پیغام نور، غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1398؛ رشته های تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1398؛ رشته های تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه و غیرانتفاعی کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 98، امروز 30 دی ماه 98 خاتمه می یابد.

با توجه به اعلام بعضی رشته های جدید از سوی دانشگاه فنی و حرفه ای و بعضی از موسسات آموزش عالی در مرحله تمدید پذیرش داوطلبان تا 30 دی ماه 98 فرصت دارند ضمن معین کردن رشته و موسسه آموزش عالی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک و موارد اعلام شده به موسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضای خود مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

گفتنی است داوطلبانی که قبلا در یکی از رشته محل های اعلام شده در موسسات آموزش عالی ثبت نام مشروط نموده اند، و اکنون متقاضی ثبت نام در یکی از کدرشته محله های جدید هستند، می توانند با مراجعه به موسسه ای که قبلاً در آن ثبت نام نموده اند، نسبت به انصراف از ثبت نام اقدام نموده و پرینتی از تقاضانامه ثبت نامی را از آن موسسه قبلی دریافت و به موسسه جدید تحویل دهند.

برای دریافت فایل جدول سری دوم رشته محل های کاردانی نظام جدیددانشگاه فنی حرفه ای و و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور امشب 30 دی انتها می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور امشب 30 دی انتها می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید