پولادگر: علیزاده تا سه سال نمی تواند برای کشور دیگری مبارزه کند، نوشته کیمیا دروغ بود

به گزارش وبلاگ بام شهر، رئیس فدراسیون تکواندو گفت: مطلبی که علیزاده نوشته است خودش هم از روی آن نمی تواند بخواند، کسانی که این مطالب را عنوان کردند دروغ های بزرگی به کشور و نظام اسلامی ما نسبت دادند.

پولادگر: علیزاده تا سه سال نمی تواند برای کشور دیگری مبارزه کند، نوشته کیمیا دروغ بود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بام شهر، محمد پولادگر در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در خصوص اتفاقات اخیر در ورزش کشور و عدم شرکت تیم های فوتبال باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فکر می کنم که برخوردی انقلابی صورت گرفت و ما همواره اجازه دادیم حمله نمایند و ما دفاع کردیم. اما این رویه باید تغییر کند. این تصمیمی به جا و درست بود و باید جلوی ظلم ایستاد. مهمترین موضوع در ارتباط با حق، دفاع از آن است. حق گرفتنی است. در این آشفته بازار جهان کسی حق را به کسی نمی دهد باید آن را گرفت.

وی در خصوص عملکرد دوساله کمیته ملی المپیک گفت: خیلی از حلقه های مفقوده در حوزه کمیته ملی المپیک در دوره جدید به آنها توجه شده است و امیدوارم نتایج خوبی برای ورزش کشور داشته باشد.

پولادگر در باره اینکه گفته می گردد قرار است کیمیا علیزاده در المپیک 2020 برای آلمان مسابقه بدهد، توضیح داد: کیمیا علیزاده قانونی نمی تواند برای کشور دیگر بازی کند، از آخرین حضور یک ورزشکار در ترکیب تیم ملی باید 3 سال بگذرد تا برای کشور جدید بتواند بازی کند. رسانه هایی که این اخبار را منتشر می نمایند قطعا از قانون خبر ندارند. اصلا امکان پذیر نیست مگر اینکه کمیته بین المللی المپیک در تیم پناه جویان که راه انداخته است که آن هم شرایط خاص دارد.

وی اعلام کرد: مطلبی که علیزاده نوشته است خودش هم از روی آن نمی تواند بخواند، کسانی که این مطالب را عنوان کردند دروغ های بزرگی به کشور و نظام اسلامی ما زدند. تهمت های زیادی در آن وجود دارد. از رسانه ها می خواهم برای اینکه تمام جهان بدانند این حرف ها دروغ است نتایج تیم های ملی دخترهای ما را نسبت به کشورهای اسلامی مقایسه نمایند. رسانه ها به همین بهانه به مقایسه تیم های ما با سایر کشورهای جهان بپردازند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پولادگر: علیزاده تا سه سال نمی تواند برای کشور دیگری مبارزه کند، نوشته کیمیا دروغ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولادگر: علیزاده تا سه سال نمی تواند برای کشور دیگری مبارزه کند، نوشته کیمیا دروغ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید